Aktuality » Posouzení dodávek plynu a elektřiny

Vážení klienti,

při optimalizaci dodávek plynu a elektřiny u našich klientů spolupracujeme s mimo jiné s firmou Optimal Energy. Zpracovávají pro domy v naší správě posouzení dodávky uvedených komodit dle aktuálních cen jednotlivých dodavatelů. Firma nám nabídla, že může posloužit i obyvatelům domů v naší správě, kteří mají uzavřené individuální smlouvy na dodávky plynu a elektřiny.

Pokud budete chtít zpracovat posouzení dodavatelů elektřiny a plynu, můžete se obracet na pana Prokeše na níže uvedených kontaktech.

 

Znáte nějaké úspory, která Vás nestojí ani korunu, mají nulové riziko a máte

je pravidelně každý rok? Neznáte? Pak využijte služby energetického poradce.

Energetický poradce Vám sníží platby za odebírané energie

 

Víte, kolik aktuálně stojí KWh elektřiny? Kolik stojí kubík plynu? Víte, jaké ceny platíte? Je to málo nebo hodně? Máte někoho, kdo Vám každý rok pohlídá dobrou cenu?

 

Společnost Optimal Energy a.s. se zabývá poradenstvím v oblasti úspor nákupních cen energií (elektřina, plyn) pro firmy, SVJ, BD, rodinné domy i jednotlivé byty. Našim klientům jsme již ušetřili více než 3 miliardy Kč přechodem k levnějším dodavatelům. 

 

Jsme největší poradenskou firmou na energetickém trhu ČR a fungujeme podobně jako poradci na pojišťovacím trhu, kteří vyhledávají pro klienty nejvýhodnější pojistné smlouvy. Klient nic neplatí, protože poradci mají provize od pojišťoven. My to děláme podobně na trhu s energiemi. Na rozdíl od pojištění ale dodavatelé energií své ceny často jednostranně zvyšují a využívají toho, že klienti se v těchto cenách nevyznají. S koncem roku budou dodavatelé opět rozesílat oznámení o zdražení elektřiny. Víte, že se Vás toto zdražení týkat nemusí a stávající ceny si můžete naopak snížit?

 

Pokud Vám dává smysl mít zdarma svého pojišťovacího poradce, protože Vám ukáže možnosti, jak ušetřit na pojistkách bez ztráty jejich kvality, zvažte možnost mít také zdarma svého energetického poradce. Ukáže Vám možnosti, jak na Vašich odběrných místech ušetřit za energie od několika tisíc u bytů až po desítky tisíc u domů ročně.

 

Na základě průběžných analýz trhu s energiemi Vám bezplatně provedeme porovnání Vašich stávajících cen energií s nejvýhodnějšími nabídkami ověřených a spolehlivých dodavatelů energií na trhu v ČR. V případě, že zjištěné úspory pro Vás budou zajímavé a rozhodnete se na základě nich pro změnu, bezplatně pro Vás zajistíme i bezproblémový přechod ke zvoleným levnějším dodavatelům energií, takže se nemusíte o nic starat a přitom šetříte na cenách energií i na distribučních poplatcích.

 

Máte-li u stávajících dodavatelů energií uzavřeny smlouvy s víceletými úvazky, necháme je doběhnout, abyste neplatili žádné sankce, nebo je dokážeme bez sankcí vypovědět dle Energetického zákona. Již nyní Vám ale nabídneme levnější energie.

 

V případě zájmu o úspory plateb za energie či dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pohlídáme ceny energií a tím Vám budeme šetřit zajímavé peníze i dlouhodobě. 

S přáním příjemného dne

 

Ing. Vladimír Prokeš

energetický poradce

 

Kurzova 2245, 155 00 Praha 5

tel: 608 155 338

e-mail: prokes@quentisgroup.cz